Rozważania o Duchu Świętym na każdy dzień

Raniero CantalamessaJan Paweł II Wydawnictwo: Semen religia
Semen
Duch Święty wiara rozważania Raniero Cantalamessa Jan Paweł II Carlo Maria Martini św. Augustyn
religia
1998-01-01

Choć od zakończeniu Roku Jubileuszowego 2000, na który pisane niniejsze rozważania upłynęło kilkanaście lat nie straciły one nic ze swojej aktualności i mocy.

Jeśli pragniesz poznać bliżej DUCHA ŚWIĘTEGO, odkryć Kim JEST zachęcam do lektury niniejszej książki

• Rajskie ptaki
  • Raniero Cantalamessa (zn)
  • Pachnący groszek (warto sprawdzić czym pachnie...)
  • Duchowosć
  • Sprzedam