klub MC
angielski
asia

Gdy znalazłam mojego chłopaka zdradzającego mnie, zrobiłam coś głupiego.
Albo może powinnam powiedzieć, kogoś?
Ponieważ przez ten błąd, tkwię w świecie, do którego nie należę.
Jestem studentką prawa. Oni są przestępcami.
On jest wiceprezesem MC. Ja jestem dobrą dziewczyną ze ścisłym wychowaniem.
On jest bratem mojego byłego chłopaka.
I mam przechlapane.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/22297184-dragon-s-lair

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/22297184-dragon-s-lair

Karolina Jędraszak | 2015-02-28

Jedna z najlepszych książek jakie czytałam ostatnimi czasy. Bo czego w niej nie lubić? Seksowni motocykliści, niebezpieczeństwo, pikanteria i brutalność. Na pewno wisienką tej książki jest kreacja bohaterów. Jest ich co najmniej kilku, ale nie można przejść koło nich obojętnie.
Język jest ciekawy i humorystyczny. Dialogi idealnie współgrają z opisami przez co książka nie jest męcząca.
Cała akcja i historia są niezwykle fascynujące. Faye to dziwna osoba. Na dziewczynę spada zdecydowanie zbyt wiele szajsu. Cała jej idealnie zaplanowana przyszłość legła w gruzach. Katalizatorem jest przyłapanie swojego wieloletniego chłopaka na zdradzie. Pod wpływem chwili i bólu serca postanawia pójść do baru, gdzie spotyka niebezpiecznego brata jej ex. Po gorącej nocy pozostała jej jednak niespodzianka, która staje się gwoździem w jej już zbudowanej trumnie. Gdy ciąża wychodzi na jaw jej rodzice wyrzucają ją z domu. Postanawia więc wyjechać i żyć na własny rachunek. Nie spodziewa się jednak, że Dex...

Hmm... Właściwie wszystkie książki dotyczące harlejowców są takie same: klubowe przepychanki, seks, samce alfa, tatuaże, zabójstwa, przestępstwa, zamykanie na jakiś czas, bo inni MC pragną zemsty. Dex czasem zachowuje się jak "drama queen". Może być, choć ta książka to nic odkrywczego.

kaasjaa | 2014-08-31
Na półkach: Przeczytane, Romans/Erotyk
Przeczytana: 31 sierpnia 2014

Jestem pod wrażeniem! Książka zachwyciła mnie w pozytywny sposób i dosłownie pochłonęłam ją w jeden wieczór. Uwielbiam Dexa i mogłabym go spotkać na mojej drodze :)Faye jest świetną dziewczyną z niewyparzonym językiem i od razu ją polubiłam. Takie historie mogę czytać :)

maggnolia | 2017-08-29
Przeczytana: 28 sierpnia 2017

Uwielbiam MC i ich klubowe potyczki. Honor , szacunek i poszanowanie wobec braci jest nieoceniony.

mania_kch | 2014-07-01
Na półkach: Przeczytane, 2014

Podobała mi się , choć nie zachwyciła. Niby w tej historii było wszystko, miłość i wielkie nieporozumienie, dziki seks i wielka namiętność, jednak tak do końca coś mi nie pasowało.Nie wiem może przez to, że wszystko działo się szybko, jak dla mnie za szybko. Może kolejne części okażą się dużo lepsze? Mam nadzieję. Pomimo tego, zachęcam jednak do przeczytania.

wiooletka13 | 2014-09-24
Przeczytana: 24 września 2014

Dziwna ta książka. Akcja toczy się zdecydowanie za szybko. Fajny pomysł na stworzenie książki,która jest nie do końca napisana z wyczuciem literackim. Zabrakło dosłownie wszystkiego. Na pewno nie skusze się na inne książki z tej serii,jeśli ma to być takie samo dziadostwo. Czytałam,aby jak najszybciej skończyć. Szkoda czasu. Nie polecam !

TaySDirection | 2014-08-17
Przeczytana: 17 sierpnia 2014

Nie, nie, nie! Za szybko!

Niby fabuła ok. Eric zdradza Faye, ona przespała się z jego bratem, wpadają. Są bad boye, gangi, motory, zabójstwa, miłość. Ale to nie zmienia faktu, że choć ta książka miała potencjał, autorka ją zawaliła. Zaliczyli wpadkę, ona jest w ciąży, on ją odnajduje i choć wcześniej nic ich nie łączyło, parę stron później mówią "Kocham Cię.". Po za tym główny bohater jest taki BAD, a jak się dowiaduje, że będzie mieć dziecko to oczywiście wielkodusznie przygarnia kobietę i dziecko i zapewnia im dach nad głową oraz pomoc. Tak bardzo bad.
Nie jest to dobra książka, jest bardzo dużo niedociągnięć. Największym minusem jest tempo akcji, to jest jedna wielka porażka, jeśli mam być szczera.

5/10

CrazyDaisy | 2014-06-16
Przeczytana: 16 czerwca 2014

Jestem troszeczkę rozczarowana. Miałam nadzieję na bardziej rozbudowaną fabułę, ale autorka postanowiła wszystko streścić w niecałych 200 stronach książki. Zabrakło mi docierania się głównych bohaterów, jakiś dramatów spowodowanych prowadzeniem odmiennych stylów życia Dex'a i Faye, jakiegoś dreszczyku i niepewności. Owszem było wszystko, ale w minimalnej dawce i bardzo okrojone. Bardzo podobała mi się natomiast postać głównej bohaterki, która była zabawna i zawsze musiała wtrącić swoje trzy grosze. Naprawdę ją polubiłam :)Całość ratuje jeszcze fakt gorących, zaborczych facetów jeżdżących na motorach.

lulamae | 2014-10-10
Przeczytana: 07 października 2014

Lubię książki o MC i Bikerach, ale ta nie porwała mnie jakoś szczególnie. Była tylko OK.

Naszymi głównymi bohaterami są Faye i Dex no i oczywiście drugoplanowymi postaciami są głównie członkowie klubu motocyklowego Dragon's Lair (tak na marginesie to akurat całkiem interesujący z nich faceci).

Faye i Dex znają się od dzieciństwa. Faye po cichu podkochiwała się w Dexie od zawsze, jednak nigdy nie myślała, że Dex mógłby odwzajemnić się takim samym zainteresowaniem. Miała ona poukładanie i zaplanowane życie. Życie to jednak w bardzo krótkim czasie rozsypało się na kawałki.
Dex to typ niegrzecznego, seksownego faceta, który dodatkowo jest Wice we wspomnianym wcześniej MC.
Co się wydarzyło, że drogi naszych bohaterów się połączyły i co z tego wynikło? Przekonajcie się.

Przeczytałam ją błyskawicznie, bo i książka jest krótka i chyba właśnie zbyt krótka (uważam, że gdyby została trochę bardziej rozwinięta to zyskałabym na jakości). Styl autorki jest jednak bardzo przyjemny w...

iza161 | 2014-12-28
Przeczytana: 28 grudnia 2014

Fajna,choć miałam wrażenie ,ze gdzieś to już było...
Gang motocyklistów,gdzie każda część jest poświęcona jednemu.
W pierwszej części poznajemy Sina (Dexa) i jego luba Faye,
Postacie bardzo fajne, wyraziste,sympatyczne i twarde.
Nie jest to literatura najwyższych lotów, ale milo spędziłam czas, niekiedy nawet śmiejąc się -a uśmiech nie schodził mi z twarzy .