Koktajle owocowe

Okładka książki Koktajle owocowe Piotr Syndoman, Joanna Tołłoczko
Okładka książki Koktajle owocowe
Piotr SyndomanJoanna Tołłoczko Wydawnictwo: Buchmann kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Buchmann
2013-01-01
2013-01-01

Dużo fajnych przepisów i ilustracji, te które przetestowałam faktycznie były smaczne. Wszystko pięknie opisane i przeliczone (porcje). W książce znajdują się opisy 'zdrowotności' danych koktajli (czyli taki owoc/warzywo, takie witaminy, takie działanie na organizm). Są również przepisy na koktajle owocowe, z warzywami, z mlekiem, bez mleka, dietetyczne, śniadaniowe i nie pamiętam czy jakieś jeszcze :D. Na pewno każdy coś dla siebie znajdzie. Dla kogoś, kto lubi o siebie dbać i poświęcać na to czas, będzie to dobry nabytek. Rysunki są na tyle zachęcające, że człowiek idzie do sklepu, żeby zjeść coś zdrowego, co jest na plus.

Na 10 jednak za mało przepisów

Umówmy się - to nie jest pozycja niezbędna. Miksować owoce i warzywa każdy potrafi. Jednak pomysły te, choć czasami banalne, inspirują i zagnieżdżają ochotę, motywując mój tyłek do wycieczki na targ po mango, gruszki czy brzoskwinie w celu przygotowania orzeźwiającego frappe, delikatnego musu czy pożywnego kremu. Mniam.

Ciekawy zbiór różnorodnych koktajli owocowych, warzywnych, deserowych. Część z nich zdecydowanie warta wypróbowania i polecenia!

• Przepisy
  • Kuchnia
  • Kulinarne
  • Posiadane
  • Kulinaria
  • Przepisy, żywienie
  • Zdrowie, Dieta, Zioła, Uroda

Dodaj cytat z książki Koktajle owocowe