Przesuwanie granic. Wszechstronny trening siłowy bez sprzętu

Okładka książki Przesuwanie granic. Wszechstronny trening siłowy bez sprzętu Al Kavadlo
Okładka książki Przesuwanie granic. Wszechstronny trening siłowy bez sprzętu
Al Kavadlo Wydawnictwo: Aha! sport
sport
Pushing The Limits! Total Body Strength With No Equipment
Aha!
2012-01-01
2012-01-01
Remigiusz Lipko

Okładka książki Get Strong. The Ultimate 16-Week Transformation Program For Gaining Muscle And Strength-Using The Power Of Progressive Calisthenics Al Kavadlo, Danny Kavadlo
Get Strong. Th... Al Kavadlo, Danny K...

Okładka książki Sztuka kształtowania ciała Bruce Lee, John Little
Sztuka kształt... Bruce Lee, John Lit...
Okładka książki Siła bez siłki. Forma i sprawność w 30-minutowych sesjach bez sprzętu. Joshua Clark, Mark Lauren
Siła bez siłki... Joshua Clark, Mark ...
Okładka książki Spartan Up! Bądź jak Spartanin Joe De Sena, Jeff O'Connell
Spartan Up! Bą... Joe De Sena, Jeff O...

Kavadlo w tej książce przedstawia 3 podstawowe ćwiczenia z własną masą ciała do których nie potrzeba żadnego sprzętu jak np drążek.
Opisuje jak wykonać te ćwiczenia poprawnie technicznie, a także prezentuje trudniejsze odmiany tych ćwiczeń.

Jeżeli ktoś ma okazje wypożyczyć tą książkę, to na pewno warta jest przejrzenia, ale jej zakupu nie polecam.

Jeżeli miałbym ją porównywać do 1 części Skazanego na trening, to książka Przesuwanie granic wypadłaby bardzo słabo.
Zabrakło merytorycznej treści, a także brak rozpisania poziomów przechodzenia do następnych ćwiczeń.

Jeżeli miałbym ją...

Uzupełnienie "podnoszenia poprzeczki" ćwiczeniami na podłodze. Przede wszystkim kolorowy atlas ćwiczeń, dla poszukujących inspiracji. Warto przeczytać kilka takich pozycji bo nad prawidłową pozycją np. pompki, a nie wspominając o przysiadach ciężko znaleźć kogoś kto to dobrze wytłumaczy.

Ładnie wydana książka będąca świetnym uzupełnieniem do Skazanego na trening. Autor mniej koncentruje się na rozbijaniu ćwiczeń na części pierwsze, a bardziej na przedstawieniu dużej ilości różnych wariacji ćwiczeń podstawowych tj. pompek, przysiadów i mostów. Mocna rzecz.

• Sport
  • Poradniki
  • Trening
  • Psychologia/Rozwój

Dodaj cytat z książki Przesuwanie granic. Wszechstronny trening siłowy bez sprzętu