Sztuka kształtowania ciała

2005-01-01
2005-01-01
Sebastian Płosarek
Sztuka kształtowania ciała Bruce Lee kick-boxing karate trening

Okładka książki Walcząc z myślami. Aforyzmy Brucea Lee w życiu codziennym Bruce Lee, John Little
Walcząc z myśl... Bruce Lee, John Lit...
Okładka książki Jeet Kune Do Bruce Lee, John Little
Jeet Kune Do Bruce Lee, John Lit...
Okładka książki Tao Kung Fu. Studia nad metodą chińskiej sztuki walki Bruce Lee, John Little
Tao Kung Fu. S... Bruce Lee, John Lit...
Okładka książki Słowa Smoka Bruce Lee, John Little
Słowa Smoka Bruce Lee, John Lit...

W rzetelny sposób przekazuje wiedzę i doświadczenie Bruce'a Lee w kwestiach dotyczących treningu siłowego, wytrzymałościowego, technik sztuk walki, rozciągania i ogólnej dbałości o codzienną sprawność. Wyniki wieloletnich prób i błędów Bruce'a w pigułce - jak dbać o siebie i dobrze wyglądać. Przydatne przy układaniu własnego treningu i codziennych ćwiczeń.

W książce ukazano ewolucję treningów Lee, opisano ćwiczenia izometryczne i rozciągające, ćwiczenia wykonywane ze sztangą poprawiające siłę jak i uwagi na temat biegania poprawiającego kondycję. Autor zamieścił też kilka wpisów na temat odżywiania, treningu na worku no i co dla mnie najważniejsze rozdział mówiący o tym w jaki sposób Bruce osiągnął sylwetkę, którą możemy podziwiać w "Wejściu Smoka"!
Książka na prawdę godna polecenia!

"Sztuka kształtowania ciała" stanowi zbiór treningów i planów cwiczeniowych słynnego mistrza sztuk walki Bruca Lee, zebranych przez Jahna Little.
W książce znajdują się wyczerujące opisy różnorakich form i metod codziennego treningu oraz szczegółowe plany i wskazówki dotyczące doboru codziennej diety. Dodatkowo, autor przedstawia tutaj również cwiczenia dla osób trenujących sporty walki, w szczególności kick-boxing.
Pozycja ta to świetny podręcznik zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają pracę nad swym ciałem i jego wyglądem, a także dla zaawansowanych, aktywnych fizycznie osób, które pragną poprawic efektywnośc swych dotychczasowych treningów.

• Sztuki walki
  • Sport
  • Koniecznie przeczytam
  • Zdrowie

Dodaj cytat z książki Sztuka kształtowania ciała