Twoja e-platforma. Jak się wybić w świecie pełnym zgiełku

Tłumaczenie: Arkadiusz Romanek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "OnePress". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
Platform: Get Noticed in a Noisy World
biznes, finanse

Jak zyskać wpływy i zdobyć lojalnych fanów? Do właścicieli firm, specjalistów ds. PR i marketingu, pisarzy, mówców, sprzedawców, polityków i wszystkich tych, którzy chcą, aby ich przekaz dotarł do jak najszerszego grona WŁAŚCIWYCH odbiorców! Jeśli chcesz zostać usłyszany, wykorzystaj ekspercki przepis na przyciągnięcie uwagi i spraw, by Twój głos wybił się ponad wirtualny zgiełk! Naucz się...

Jak zyskać wpływy i zdobyć lojalnych fanów?

Naucz się tworzyć trwałe związki oparte na pasji i lojalności, dzięki którym Twoja publiczność będzie wiernie za Tobą podążać. Dowiedz się, jak stworzyć własną platformę - środek, za pośrednictwem którego dotrzesz do Twoich aktualnych lub potencjalnych fanów i klientów. W tej książce znajdziesz praktyczne wskazówki, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez proces tworzenia solidnej konstrukcji: Twojej wirtualnej sceny, w skład której wejdą strony internetowe, blogi, aplikacje i serwisy społecznościowe wraz z planem zarządzania tym genialnym konglomeratem.

źródło opisu: http://onepress.pl/

źródło okładki: http://onepress.pl/

zaczytAnia | 2018-07-01
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 01 lipca 2018

(Nie?)stety, w e-świecie wszystko zmienia się tak szybko, że ta książka jest po prostu przestarzała...

Michał | 2015-08-07
Przeczytana: 07 sierpnia 2015

Totalne podstawy. Jeśli nie siedzisz w blogowaniu czy czymkolwiek internetowym od jakiegoś czasu to na pewno wiele z tej książki wyniesiesz. W przeciwnym razie poprzewijasz tylko strony ;).

Artur Klemencki | 2016-03-11
Przeczytana: 26 czerwca 2015

Książka dobra chociaż spodziewałem się więcej. Regularnie słuchałem jego podcastu więc może niektóre rzeczy nie były dla mnie nowością.

Z_błyskiem_w_oku | 2017-10-31
Na półkach: Przeczytane, Biznes

Konkretna, pełna rzeczowych i praktycznych porad książka.

Ines | 2018-07-14
Na półkach: 2018, Przeczytane