Cała naprzód!

Living Forward
poradniki
Krzysztof Korżyk
coaching psychologia biznesu

Ta książka jest jak paczka czipsów - składa się w 80% z powietrza. W tym przypadku powietrzem jest lanie wody, niepotrzebne parafrazy tej samej myśli innymi słowami, masa redundantnych anegdot z życia autorów bądź ich klientów. Jak się to wszystko wytnie, to zostaje całkiem wartościowy poradnik, który jednak mógłby się spokojnie zamknąć na 15 stronach.

Cóż mogę powiedzieć, książka jest słaba. Choć sam temat jest dość istotny i nawet zaznaczyłem kilka ciekawszych myśli.
Męczyłem się z nią, jest kiepsko napisana, bez konkretów, bez głębszej bazy. Czuć niedosyt, czuć, że temat został ominięty. Nie wiem co napisać, dostałem książkę za darmo z księgarni i nie powinienem krytykować, ale ilość pozytywnych opinii wypisanych za...

• Ebook_Epub
  • Chcę przeczytać #2 - Może przeczytam - Biznesowe i Poradniki
  • Chcę w prezencie
  • Nie posiadam - przeczytane
  • Przeczytane 2018
  • SelfHelps
  • Z polecenia do kupienia

Dodaj cytat z książki Cała naprzód!