Twoja e-platforma. Jak się wybić w świecie pełnym zgiełku

Okładka książki Twoja e-platforma. Jak się wybić w świecie pełnym zgiełku
Michael Hyatt Wydawnictwo: Helion biznes, finanse
biznes, finanse
Platform: Get Noticed in a Noisy World
Helion
2013-10-31
2013-10-31
Arkadiusz Romanek
social media blogi e-marketing biznes w sieci e-biznes marketing internetowy

(Nie?)stety, w e-świecie wszystko zmienia się tak szybko, że ta książka jest po prostu przestarzała...

Konkretna, pełna rzeczowych i praktycznych porad książka.

Konkretna, pełna rzeczowych i praktycznych porad książka.

Książka dobra chociaż spodziewałem się więcej. Regularnie słuchałem jego podcastu więc może niektóre rzeczy nie były dla mnie nowością.

Totalne podstawy. Jeśli nie siedzisz w blogowaniu czy czymkolwiek internetowym od jakiegoś czasu to na pewno wiele z tej książki wyniesiesz. W przeciwnym razie poprzewijasz tylko strony ;).

Dodaj cytat z książki Twoja e-platforma. Jak się wybić w świecie pełnym zgiełku