Czarownica i Wróżka

Tłumaczenie: Magdalena Mikołajewska
Cykl: Milla & Sugar (tom 1)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Milla & Sugar. Strega piu fata
czary, czarownica, latanie, przygody

Rodzina czarownic i rodzina wróżek, kot mówiący z angielskim akcentem i pyszałkowata chomiczka, zielarnia pełna sekretów i niezwykła szkoła tańca... W starej dzielnicy zamieszkanej przez istoty magiczne Milla i Sugar muszą się zmierzyć nie tylko ze strasznym wrogiem, który żyje w rynsztoku, ale także ze swoimi kłopotliwymi i hałaśliwymi rodzinkami! Milla: lat dziesięć, milion loków,...

Milla: lat dziesięć, milion loków, niezliczone mnóstwo piegów (ostatnie szacunki wskazują na 180). Czarownica, ale tylko ze strony ojca.

Sugar: lat dziesięć, długie czarne włosy, niebieskie oczy, skóra w kolorze karmelu. Stuprocentowa wróżka.

źródło opisu: Egmont, 2008

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Reading_is_sexyy | 2012-10-28

Czytałam ją jeszcze w podstawówce. I naprawdę mi się podobała. Kolorowa książeczka, z przepięknymi obrazkami. Gdy sobie o niej przypominam, to uśmiecham się subtelnie do siebie wracając myślami do tamtych chwil z podstawówki :)

Elena | 2014-03-16
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki

Bardzo fajna :)

Verumi Nakatu | 2012-06-30

Moje początki z fantastyka. Uwielbiałam wróżki i ich wdzięk, ale zawsze chciałam też mieć potęgę czarownicy. Pokochałam Mille i Sugar z miejsca i myślę że należą one do książek mojego dzieciństwa

Nika | 2014-01-13
Przeczytana: 15 stycznia 2014

Wprowadza w świat fantastyki, czarownic, wróżek. Interesująca i pouczająca. Pobudza wyobraźnię.

Fistaszek_23 | 2012-11-17

Prawdę mówiąc nie podobała mi się wcale. Fabuła nudna, bohaterowie też nie zaciekawi... Może dla kogoś książka ta jest "magiczna", ale moim zdaniem sama magia w treści książki nie wystarczy. Możliwe, że byłam za duża na tą książke. Ale 8 lat to nie tak dużo. Poprostu nie przypadła mi do gustu.

Tia Celestia | 2013-08-17
Przeczytana: 2008 rok

Gdy byłam mała bardzo lubiłem tą książkę.Teraz jednak myślę,że jest ona trochę przesłodzona.A za słodko to też niezbyt smacznie.Ale dla dzieci książka dobra.

Sasha184 | 2011-11-11

Książka je super! Po prostu rewelacyjna! Polecam całą serię "Milla i Sugar".

Kitty | 2011-02-17

Książka jest extra. To 1 część z serii. Polecam!!!

Julia | 2011-08-22
Przeczytana: 2007 rok

dawno temu ją przeczytałam-nie oceniam ;D

naomi994 | 2012-02-14
Przeczytana: 14 lutego 2012

Może być... ciekawe opisy i fajna fabuła