Język polski Współczesność Historia 7

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
język polski

Kolejna konferencja z cyklu Spotkania Lubelskich Językoznawców tradycyjnie zorganizowana przez dwa uniwersytety lubelskie KUL i UMCS, odbyła się w Lublinie w grudniu 2006 roku. Wzięli w niej udział poloniści, reprezentujący różne dyscypliny językoznawcze i różne metody badań lingwistycznych. Niniejszy, VII tom z serii Język polski. Współczesność historia, zawiera teksty referatów z tej konferencji.