Kazimierz Wielki - budowniczy i reformator

historyczna

Piąty tom pierwszej części Powstanie i rozwój państwa Polskiego z serii Dzieje Narodu i Państwa Polskiego wyjątkowej kolekcji przedstawiającej w bardzo atrakcyjny sposób wydarzenia, o których każdy z nas wiedzieć powinien. Seria składa się z trzech dziewięciotomowych części opisujących kolejne okresy historyczne. Kolory okładek poszczególnych części różnią się od siebie, co ułatwi korzystanie z kolekcji ii sprawi, że całość będzie pięknie prezentowała się w domowej bibliotece.

Mariusz | 2016-03-09
Mateusz Łangowski | 2016-01-18