Angels

Okładka książki Angels Marian Keyes
Okładka książki Angels
Marian Keyes Wydawnictwo: Penguin Books Cykl: Siostry Walsh (tom 3) literatura piękna
Siostry Walsh (tom 3)
Angels
Penguin Books
2012-02-26
2012-02-26
9780241959305

Okładka książki Dobry adres Carrie Karasyov, Jill Kargman
Dobry adres Carrie Karasyov, Ji...
Okładka książki Druga asystentka Mimi Hare, Clare Naylor
Druga asystentka Mimi Hare, Clare Na...
Okładka książki Dedykacja Nicola Kraus, Emma McLaughlin
Dedykacja Nicola Kraus, Emma ...

Książka o niczym.

Miała być lekka lektura do czytania w oryginale, prosty i przyjemny sposób na doskonalenie języka, ale tego po prostu się nie da czytać. Chyba że kogoś interesuje jeżdżenie po kosmetyczkach, fryzjerach i wgłębianie się w życiowe rozterki bohaterki. Nie dotrwałam do końca, ale z tego, co widzę, niewiele straciłam.

Nie polecam.

Książka o niczym.

Nie polecam.

Książka rozkręca się powoli, ale pod koniec naprawdę wciąga.
Lubię serię o siostrach Walsh, bo każda z nich ma swoją, ciekawą historię - bardzo życiową - i każda na swój sposób zaskakuje.
Nie inaczej było z Maggie :) Polecam na jesienne wieczory... i noce ;)

Książka rozkręca się powoli, ale pod koniec naprawdę wciąga.
Nie inaczej było z Maggie :) Polecam na jesienne wieczory... i noce ;)

Książki Marian Keyes bawią mnie i wzruszają. Jednak ta rozczarowała mnie totalnie. Dowiedziawszy się o romansie męża załamana Maggie przyjmuje zaproszenie przyjaciółki i leci do Los Angeles. Miasto Aniołów to filmowy świat: wielkie gwiazdy, wytwórnie filmowe, zwariowani na punkcie kariery ludzie.
Lubię styl i poczucie humoru Marian Keyes, ale ta książka jest po prostu nudna, napisana bez werwy i nonszalancji typowej dla autorki.

Lubię styl i poczucie humoru Marian Keyes, ale ta książka jest po prostu...

Pierwsza połowa książki zanudziła mnie na śmierć. Wręcz zmuszałam się, żeby czytać dalej. Dopiero w drugiej części, jak dla mnie, zaczęło się dziać coś, co mnie zainteresowało. Dlatego też książka dostaje ode mnie cztery gwiazdki, a nie trzy. ;)

Dobrnęłam do końca książki tylko ze względu na autorkę. Niestety muszę przyznać, że książka nudna i tak naprawdę do połowy - o niczym. Momenty ciekawe.

Życie kobiety która ma męża i dobrą pracę. Ma również dwie siostry. W jednym dniu dowiaduje się o zdradzie męża i traci pracę. Szuka schronienia u najlepszej przyjaciółki. Nieoczekiwanie przekonuje się, że kres małżeństwa nie oznacza końca świata.

• Obyczajowe
  • Po angielsku