Anioły

Angels
powieść irlandzka 21w
kaś

Inne wydania

Książka o życiu, miłości i rodzinie, a jej akcja toczy się przede wszystkim w słonecznej Kalifornii. W przeciwieństwie do swoich sióstr: Rachel i Claire, Maggie poślubiła przyzwoitego, kochającego mężczyznę i znalazła dobrą pracę. Rachel była beztroska, Claire dramatyczna, dla Maggie liczyło się bezpieczeństwo. Jej życie zmienia się jednak drastycznie w chwili, kiedy Maggie dowiaduje się o zdradzie męża i zwolnieniu z pracy. Załamana, szuka schronienia u najlepszej przyjaciółki, Emily, mieszkającej w Los Angeles. Liczy na to, że słońce i plaża okażą się dobrym lekarstwem.

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca

Beata | 2013-04-20
Przeczytana: 20 kwietnia 2013

Książki Marian Keyes bawią mnie i wzruszają. Jednak ta rozczarowała mnie totalnie. Dowiedziawszy się o romansie męża załamana Maggie przyjmuje zaproszenie przyjaciółki i leci do Los Angeles. Miasto Aniołów to filmowy świat: wielkie gwiazdy, wytwórnie filmowe, zwariowani na punkcie kariery ludzie.
Lubię styl i poczucie humoru Marian Keyes, ale ta książka jest po prostu nudna, napisana bez werwy i nonszalancji typowej dla autorki.

kagawe | 2013-10-07
Na półkach: Przeczytane, Po angielsku
Przeczytana: 07 października 2013

Książka rozkręca się powoli, ale pod koniec naprawdę wciąga.
Lubię serię o siostrach Walsh, bo każda z nich ma swoją, ciekawą historię - bardzo życiową - i każda na swój sposób zaskakuje.
Nie inaczej było z Maggie :) Polecam na jesienne wieczory... i noce ;)

Małgorzata Chabzda | 2013-09-24
Przeczytana: lipiec 2013

Życie kobiety która ma męża i dobrą pracę. Ma również dwie siostry. W jednym dniu dowiaduje się o zdradzie męża i traci pracę. Szuka schronienia u najlepszej przyjaciółki. Nieoczekiwanie przekonuje się, że kres małżeństwa nie oznacza końca świata.

gatta | 2011-09-12
Przeczytana: 12 września 2011

Pierwsza połowa książki zanudziła mnie na śmierć. Wręcz zmuszałam się, żeby czytać dalej. Dopiero w drugiej części, jak dla mnie, zaczęło się dziać coś, co mnie zainteresowało. Dlatego też książka dostaje ode mnie cztery gwiazdki, a nie trzy. ;)

Nora | 2012-01-25
Przeczytana: 24 stycznia 2012

Dobrnęłam do końca książki tylko ze względu na autorkę. Niestety muszę przyznać, że książka nudna i tak naprawdę do połowy - o niczym. Momenty ciekawe.

isiaw18 | 2016-11-13
Przeczytana: 12 stycznia 2016