Odczytywanie aury dla początkujących

Wydawnictwo: Illuminatio
Aura Reading for Beginners
aura
hibou

Jeśli w chwilach radości lub podekscytowania widzisz wokół kogoś jasną, żółtą poświatę, a w chwilach złości brunatno-czerwoną mgiełkę, oznacza to, że widzisz aurę tej osoby. Aura, czyli świetlista otoczka wibrująca wokół ciała każdego człowieka – to nic innego, jak fizyczny przejaw jego duszy – może ona dostarczyć wielu informacji na temat danej osoby. Energia przepływająca przez aurę stanowi...

Aura, czyli świetlista otoczka wibrująca wokół ciała każdego człowieka – to nic innego, jak fizyczny przejaw jego duszy – może ona dostarczyć wielu informacji na temat danej osoby. Energia przepływająca przez aurę stanowi odbicie osobowości, stylu życia, myśli i emocji, a także zawiera pełny zapis jej przeszłości, teraźniejszości, a nawet przyszłości. Analizując wygląd i kolor aury, można poznać ogólną postawę życiową, charakter, chwilowy nastrój, pragnienia oraz aktualny stan zdrowia człowieka.

Teraz możesz nauczyć się widzieć tę energię, która emanuje zarówno od ciebie, jak i innych ludzi. Dowiesz się, jak wyczuwać aurę, jak widzieć jej kolory i interpretować ich znaczenie. Jeśli zaś nauczysz się odczytywać aurę to, między innymi, będziesz cieszyć się lepszym zdrowiem oraz nauczysz się stymulować swoje czakry. Widzenie aury innych ludzi umożliwi także odczytanie ich intencji wobec ciebie. Będziesz wiedzieć, czy znajdujesz się w otoczeniu osób z pozytywnym nastawieniem, czy może tzw. „wampirów energetycznych”, dzięki czemu poprawisz swoje relacje z ludźmi.

Poznaj potężne źródło informacji na temat aury i jej znaczenia dla zdrowia i sukcesu.

źródło opisu: Wydawnictwo ILLUMINATIO Łukasz Kierus, 2013

źródło okładki: www.illuminatio.pl

hibou | 2013-09-10
Przeczytana: 29 sierpnia 2013

O aurze słyszałam jak i również czytałam parę razy. Ten motyw wykorzystywany jest czasami w książkach. Jednak do końca nie wiedziałam ile w tym prawdy a ile fikcji, więc postanowiłam poszerzyć swoją wiedzę i sięgnąć po książkę dobrze znanego pisarza i ezoteryka Richarda Webstera.

Aura to niewidzialne pole energetyczne, które otacza każde żywe stworzenie. Jest również częścią każdej komórki ciała i stanowi odbicie wszystkich energii życiowych. Energia, która przepływa przez naszą aurę jest odbiciem naszej osobowości, stylu życia i myśli. Jest również odzwierciedleniem naszego stanu fizycznego i psychicznego. Wydawać by się to mogło bajką i kolejnym wymysłem lecz nawet naukowcy twierdzą, że posiadamy coś co nazywa się aurą fizyczną. Jak się okazuje aura ma barwę. Każdy z nas posiada jakiś kolor aury w zależności od osobowości, nastroju i cech charakteru. Nasuwa się pytanie: co zrobić by zobaczyć aurę? Otóż jak instruuje nas Webster, przede wszystkim należy podejść do tego na luzie i...