Odczytywanie aury dla początkujących

Okładka książki Odczytywanie aury dla początkujących Richard Webster
Okładka książki Odczytywanie aury dla początkujących
Richard Webster Wydawnictwo: Illuminatio ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Aura Reading for Beginners
Illuminatio
2013-01-23
2013-01-23
Grażyna Zawada
aura

Dostałam książkę w prezencie, ponieważ osoba obdarowująca wiedziała, że umiem widzieć aurę. Fragmenty książek widziałam kiedyś na internecie. Na pewno nie jest to pozycja dla zaawansowanych osób, które już coś wiedzą. Jako pierwsza publikacja na pewno wniesie wiele ciekawych nowinek. Autor rozpoczyna od tego, jak nauczyć się widzieć aurę, jak ją wyczuwać, aby dojść do konkretów, czyli znaczeń poszczególnych kolorów, odcieni itd. Niewielka książka, napisana prostym językiem, którą można przeczytać bardzo szybko. Polecam dla osób, które nie zetknęły się jeszcze pojęciem aury, a chciałby się czegoś dowiedzieć i nauczyć, dla osób, które przeszperały już internet nic zaskakującego tam nie znajdą.

Richard Webster w swojej książce pod tytułem ,,Odczytywanie aury dla początkujących'' przed stawia nam nie tylko podstawowe i przydatne informacje o aurze, ale dzieli się z nami również przykładami wprost ze swojego życia. Przybliża nam również na początku książki krótki zarys i historię dotyczącą badań i eksperymentów nad próbami potwierdzenia istnienia aury w sposób naukowy. W książce znajdziemy informacje na temat podstawowych przyrządów, które mają na celu pomóc nam w pracy nad swoimi umiejętnościami zobaczenia tych niesamowitych kolorów naszymi własnymi oczami oraz uzdrawiania czakr. Utwór literacki daje nam również wskazówki dotyczące relaksu i medytacji, opis kolorów podstawowych i prześwitujących aury jak i również co one oznaczają i z jakimi trudnościami możemy się mierzyć, jak możemy wykorzystać swoje naturalne dary, jak ustalić nasze kolory za pomocą numerologii. Webster przekazuje nam informację na temat czakr, czyli gdzie one się znajdują, za jakie pola naszego życia odpowiadają. Otrzymujemy kompleksową interpretację kolorów, przykłady muzyki jaka powinna nam pomóc pobudzić daną czakrę, dużą ilość ćwiczeń do wykonania samemu jak i z drugą osobą. Książka zawiera również słowniczek pojęć. Bardzo dużym plusem tej książki jest to, że bardzo szybko się ją czyta i ma tylko około 200 stron. Myślę, że jest to pozycja obowiązkowa dla każdej osoby, która dopiero zaczyna interesować się tematami ezoteryki, medytacji i aury.

"Odczytywanie aury dla początkujących" to krótka, ale intrygująca książka o tym, co zdradza tytuł 😁 początkujący spiritualiści zainteresowani tematem mogą dzięki niej nabyć podstawową wiedzę o aurach, ich odczytywaniu, czakrach i kolorach oraz odrobinkę numerologii.

Książka jest bardzo przystępnie napisana, dosłownie dla początkujących, laicy z pewnością poradzą sobie z informacjami, jakie zamieścił tu autor.

Jest też tu nieco symboliki, zwłaszcza jeśli chodzi i kolory czy czakry.

Dla współczesnych wiedźm może to być przydatny poradnik i porządny kroczek w zdobywaniu wiedzy na te tematy.

Natomiast sceptycy o otwartych umysłach mogą nieco inaczej spojrzeć na emocje i ich wpływ na nas pod kątem psychologicznym 😁

To przyjemna lektura, dla naprawdę początkujących, z której można solidnie zaczerpnąć na start 😁

O aurze słyszałam jak i również czytałam parę razy. Ten motyw wykorzystywany jest czasami w książkach. Jednak do końca nie wiedziałam ile w tym prawdy a ile fikcji, więc postanowiłam poszerzyć swoją wiedzę i sięgnąć po książkę dobrze znanego pisarza i ezoteryka Richarda Webstera.

Aura to niewidzialne pole energetyczne, które otacza każde żywe stworzenie. Jest również częścią każdej komórki ciała i stanowi odbicie wszystkich energii życiowych. Energia, która przepływa przez naszą aurę jest odbiciem naszej osobowości, stylu życia i myśli. Jest również odzwierciedleniem naszego stanu fizycznego i psychicznego. Wydawać by się to mogło bajką i kolejnym wymysłem lecz nawet naukowcy twierdzą, że posiadamy coś co nazywa się aurą fizyczną. Jak się okazuje aura ma barwę. Każdy z nas posiada jakiś kolor aury w zależności od osobowości, nastroju i cech charakteru. Nasuwa się pytanie: co zrobić by zobaczyć aurę? Otóż jak instruuje nas Webster, przede wszystkim należy podejść do tego na luzie i postrzegać to doświadczenie jako zabawę. Nie powinniśmy wykonywać ćwiczeń z nastawieniem "muszę to zrobić, muszę zobaczyć aurę" i po paru nieudanych próbach złościć się i rezygnować. Dzieciom widzenie aury przychodzi z dużą łatwością. Może dlatego, że wszystko co nowe je cieszy i podchodzą do wielu spraw z radością? Nie pozostaje nic innego jak brać z nich przykład i ćwiczyć dobrze się przy tym bawiąc.

Lubię książki z serii dla początkujących wydawnictwa Illuminatio. Są to poradniki napisane prostym i zrozumiałym językiem, który ma dotrzeć do każdego czytelnika. Richard Webster nie szczyci się swoją wiedzą, nie wywyższa się tylko tłumaczy wszystko jak dobremu przyjacielowi. Cenię sobie takich pisarzy i równocześnie nauczycieli gdyż wiedzą jak dotrzeć do odbiorcy i jak mu pomóc.

Komu mogę polecić tę książkę? Wszystkim, którzy interesują się ezoteryką i tematem aury. To ciekawy poradnik z którego można wynieść wiele przydatnych informacji i samemu nauczyć się widzieć i czuć aurę oraz ją odczytywać. To świetny sposób na rozgryzienie człowieka i przy okazji niemała umiejętność. Polecam gorąco wszystkim zainteresowanym.

• Przeczytane w 2016r.
  • Kupić
  • Ezoteryka, Rozwoj duchowy🔮🕉☯️
  • Magia i poganizm
  • Ezoteryka, senniki, horoskopy
  • Medytacja
  • Serie

Dodaj cytat z książki Odczytywanie aury dla początkujących