Mistrzowskie negocjacje. Jak nawiązać trwałe relacje z partnerami biznesowymi

Wydawnictwo: StudioEMKA
poradniki

Najlepsze negocjacje to te, podczas których obie strony dążą do zbudowania więzi, wychodząc z założenia, że wzajemna relacja jest równie ważna, co szczegóły konkretnej transakcji. Natomiast nieumiejętne negocjacje mogą skutkować niepowodzeniami, zarówno w twojej osobistej karierze zawodowej, jak i w rozwoju firmy. Czym jednak dokładnie są negocjacje i dlaczego są tak ważne dla menedżerów, pragnących osiągać coraz lepsze wyniki w pracya W negocjacjach nie chodzi o to, by przechytrzyć czy wykorzystać drugą stronę. Negocjacje to nic innego, jak obustronne poszukiwanie rozwiązania problemu, zadowalającego wszystkie zainteresowane strony. W tej książce omówiono najważniejsze wyzwania, przed którymi stają negocjujące strony.

książek: 2045
Chaoticreader | 2016-04-11