Alli. Plan diety

Wydawnictwo: Remi
poradniki

HIT na odchudzanie! Książka w USA w 6 miesięcy sprzedana w 550 000 egz. Czas na rewolucję w odchudzaniu. Na coś innego niż to, czego próbowałeś do tej pory. Czas na środek o dowiedzionej skuteczności. Książka stanowiąca nieodzowne uzupełnienie programu alli, prezentująca wskazówki dotyczące żywienia, opracowane przez dietetyka w oparciu o rzetelną wiedzę medyczną. znajdują się w niej ponadto szczegółowe plany posiłków i przepisy na pyszne dania, dostosowane do potrzeb diety alli. Przedstawiamy program alli zupełnie nowe podejście do odchudzania, dzięki któremu twoje starania przyniosą lepsze efekty, alli to pierwszy i jedyny lek bez recepty, wspomagający odchudzanie, dopuszczony do sprzedaży w krajach UE. Potwierdzono klinicznie, iż pomaga on zwiększyć skuteczność i efekty odchudzania o 50% w stosunku do samej diety, jeśli jest stosowany w połączeniu z niskokaloryczną dietą o obniżonej zawartości tłuszczu, alli w wyjątkowy sposób oddziałuje na naturalne enzymy organizmu, hamując przyswajanie części spożywanego tłuszczu.

taDorotka | 2014-04-18
Paulina | 2012-12-30