Przestrogi dla Polaków. Myśli na każdy dzień

Wydawnictwo: AA
religia
Ursa

Zapraszamy zatem do duchowej szkoły Prymasa Tysiąclecia, kard. Stefana Wyszyńskiego. Prezentowany wybór tekstów jest zaproszeniem do rekolekcji osobistych lub wspólnotowych. Na każdy dzień roku wybrano krótki tekst, będący inspiracją do modlitwy, adoracji i rachunku sumienia. Wypowiedzi Księdza Kardynała brzmią bowiem zaskakująco aktualnie także dla nas, żyjących na początku drugiej dekady XXI wieku i są przestrogą przed złem, toczącym niczym choroba nie tylko serce pojedynczego człowieka, ale także duszę narodu polskiego.

źródło opisu: Wydawnictwo AA

źródło okładki: Wydawnictwo AA

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!