Ostre cięcia

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Ax
shari

Burke Devore dwa lata temu, w ramach redukcji, został zwolniony z kierowniczej posady w zakładach papierniczych. I ciągle nie może znaleźć nowej pracy. Bo takich jak on jest zbyt wielu. A skoro rynek jest taki płytki, najlepiej byłoby wyeliminować konkurentów. Dosłownie, czyli...pozbawić ich życia. Zwłaszcza gdy rysuje się poważna oferta etatu...

źródło opisu: Wydawnictwo C&T Toruń, 2011

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

kocurro | 2018-08-07
Przeczytana: 07 sierpnia 2018

Lekka, łatwa i... niezbyt przyjemna lektura.Zwłaszcza jeśli jest się byłym kierownikiem produkcji w papierni,zwolnionym w ramach redukcji i szukającym ponownego zatrudnienia.
Autor wymyślił dość przewrotna historie jak to zatrudnienie zdobyć.I zakończenie tez inne chyba, niż można się spodziewać.