Francja. Przewodnik Wiedza i Życie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przewodniki Wiedzy i Życia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hachette
francja, przewodniki

Wiedza i Życie. Seria przewodników uznana na rynku za najlepsze w kategorii przewodników ilustrowanych. Wydawana jest na licencji znanej na całym świecie angielskiej oficyny - Dorling Kindersley Dzięki wysokiemu poziomowi edycji, przepięknym fotografiom oraz bogactwu informacji książki te cieszą się renomą najlepszych przewodników ilustrowanych, a przez miłośników podróży uważane są za...

Dzięki wysokiemu poziomowi edycji, przepięknym fotografiom oraz bogactwu informacji książki te cieszą się renomą najlepszych przewodników ilustrowanych, a przez miłośników podróży uważane są za przewodniki z najwyższej półki.

Przewodniki te wyróżnia:
* przejrzysty układ
* przepiękne zdjęcia
* dokładne mapy
* trójwymiarowe przekroje budowli
* rozbudowana część praktyczna
* dokładne wskazówki ułatwiające zwiedzanie
* sprawdzone i aktualne

informacje.

źródło opisu: http://www.matras.pl/francja-przewodnik-wiedza-i-zycie-178621.html

źródło okładki: http://www.matras.pl/francja-przewodnik-wiedza-i-zycie-178621.html

Camelot | 2017-03-05
Na półkach: Françaistyka