Les plantes et les animaux
zwierzęta, rośliny, fauna, flora
Wilczek

Wielotomowa encyklopedia szkolna obejmująca tematycznie najważniejsze dziedziny wiedzy. Dokładność informacji i atrakcyjny sposób przedstawienia pozwalają zrozumieć wiele zagadnień współczesnego świata. Czynią z tej publikacji idealną pomoc przydatną w uczeniu się przedmiotu przygotowaniu referatu. Które istoty żywe pierwsze pojawiły się na Ziemi? Jaka jest rola kwiatu w rozmnażaniu roślin? W...

Które istoty żywe pierwsze pojawiły się na Ziemi? Jaka jest rola kwiatu w rozmnażaniu roślin? W jaki sposób rozpoznać owada? Które ssaki potrafią latać? Czy istnieją ssaki żyjące w wodzie?
Na końcu książki znajdują się biografie wielkich przyrodników, rekordy, zaskakujące osobliwości dotyczące roślin i zwierząt.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie