NLP według Dantego Jak zmienić swoje życie korzystając..

Wydawnictwo: Ravi
poradniki

Alicya Oss | 2014-05-16

Dante, autor „Boskiej komedii”, stał się inspiracją dla nietypowego zrozumienia - niby ogólnie dostępnych a jednak nieoczywistych w pełni - teorii. Dzięki niemu Jan Raudner - jeden z pierwszych zagranicznych trenerów, który rozpropagował w Polsce NLP (honorowy przewodniczący Polskiego Stowarzyszenia NLP) przy pomocy metodologii wywodzących się z wielu różnych doświadczeń terapeutycznych (tak, NLP to metodologia nie szarlataństwo, jeśli „używane” jest etycznie), wychwycił dla nas kluczowe aspekty naszego życia i zarysował w czytelny sposób ich wpływ na nasz byt.
...
Raudner zauroczył mnie i zachwycił swoim lekkim, ciepłym językiem, przystępnym i otwartym stylem. Nie jawi mi się jako nawiedzony wyznawca NLP, ani twór tak idealny, że już nie będący człowiekiem. To mężczyzna będący „w drodze”, mający wady, gorsze dni, zdający sobie sprawę z tego, że szczęście to sposób podróżowania a nie cel sam w sobie. Tylko, jak mogłabym „odczytać” go inaczej, skoro główną zasadą panującą w jego...

Iza | 2013-12-26
Przeczytana: 26 grudnia 2013