Inspiracje i drogowskazy

poradniki
Studio Emka
2013-07-01
2013-07-01
inspiracje drogowskazy porady uświadomienie poradnik życie wspomnienia sukcesy porażki

Bardzo przyjemna lektura, lekko napisana. Historia człowieka, który zbudował wielką firmę, dzięki stałemu dążeniu do samorozwoju i poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. Podczas czytania nasuwają się pytania "jaką drogę idę?" czy "którą ścieżkę wybrać?" - niezwykle motywujące i zachęcające do refleksji. Polecam wszystkim osobom, znajdującym się na rozdrożu lub początku swojej drogi.

Wspaniała książka o życiu. Wiele cennych wskazówek, napisanych bardzo przejrzyście i zwięźle. W dodatku - wszystkie inspiracje są spisane jako skrypt, dzięki czemu łatwo jest sobie każdą myśl przypomnieć :)

Czytając ten poradnik nie miałem pojęcia z czym tak naprawdę będę miał do czynienia. Ale już na samym początku dowiedziałem się cóż oznacza skrót WIMED.
Treść zawarta w tej książce jest bardzo nierówna tzn. czyta się bardzo szybko i przyjemnie ale zarazem doświadcza się braku twórczości odkrywczej. Autor opisuje jak to ciężką pracą, samozaparciem w dążeniu do upragnionego celu dotarł do miejsca, w którym jest obecnie.
Na bardzo mocny plus zasługuje końcówka, w której to autor ukazuje wartości, które każdy z nas winien pielęgnować. Tym samym Pan Dąbczyński nie wypiera się lata młodzieńczych. Nie mniej książka zawiera też sporo informacji dotyczących samej firmy WIMED oraz podejścia właściciela do pracowników.

Polecam jako dobrą lekturę.

nie lubię tego typu książek, ale skoro dostałem ją za darmo to pewnie zrobię kiedyś podejście

Książka jest obłudna. To smutne.

Książka jest obłudna. To smutne.

• Motywacja
  • # Posiadam
  • Mam
  • 2015 - wyzwanie na książki
  • 051. Poradniki

Dodaj cytat z książki Inspiracje i drogowskazy