Mroczne namiętności

Seria: Harlequin Temptation
Wydawnictwo: Harlequin
Dark Desires
bravi

Sawanna, popularna aktorka filmowa, postanawia, z pobudek osobistych, nigdy więcej nie stanąć przed kamerą. Zaczyna z powodzeniem komponować muzykę filmową. Pewnego dnia otrzymuje zaproszenie do współpracy od słynnego reżysera. Przyjmuje je nie bez pewnych obaw i udaje się do posiadłości położonej z dala od hollywoodzkiego świata. Co ją czeka w tym starym, ponurym domostwie? Jak ją przyjmie Blake, samotnik, znany ze swych dziwactw?

źródło opisu: http://www.wieszcz.pl/mroczne-namietnosci-joann-ross,id11050.html

źródło okładki: http://www.wieszcz.pl/mroczne-namietnosci-joann-ross,id11050.html

izomorfia3 | 2014-05-04
Przeczytana: 04 maja 2014