Marysia i nocowanko

Cykl: Misia Marysia
Wydawnictwo: Debit
Bebe Koala Invite une copine
TalaZ

Oto kolejne spotkanie z rezolutną misią Marysią, jej rodzicami i chomikiem psotnikiem. Razem z małą bohaterką przeżywamy typowe przygody kilkuletniej dziewczynki, razem z nią śmiejemy się, płaczemy i świetnie bawimy. Misia Marysia plażuje nad morzem, bawi się na wsi i w ogrodzie, zaprasza na noc przyjaciółkę, zmaga się z ospą wietrzną i z tajemniczym złodziejaszkiem, który podkrada jej deser… Ta ciepła, wesoła, wspaniale ilustrowana seria ma wielu oddanych fanów – warto do nich dołączyć!

źródło opisu: http://www.wydawnictwo-debit.pl/offer,841,marysia_i_nocowanko.html

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-debit.pl/offer,841,marysia_i_nocowanko.html

TalaZ | 2013-07-13
Przeczytana: czerwiec 2013

Zabawa z koleżanką to najlepszy i najbardziej wesoły czas w ciągu całego dnia. Jeszcze lepiej jest gdy taką przyjemność można jeszcze długo przeciągnąć, a taką właśnie możliwość dają nocowanki. Moja Nadusia przekonała się o tym na przykładzie historii, pewnej małej i sympatycznej bohaterki, którą Nadia Berkane ubrała w słowa, a Alexis Nesme ukazała na ilustracjach. Książeczka ta nosi tytuł – Marysia i nocowanko.

Misia Marysia jest bardzo podekscytowana, ponieważ pierwszy raz w życiu będzie nocowała u niej jej najlepsza przyjaciółka – Królisia Gabrysia. Dziewczynka już nie może się doczekać. Ciągle zastanawia się w co się będą bawić. Gdy wreszcie przyjaciółka przychodzi, obie dziewczynki od razu biorą się za różnorodne zabawy, w trakcie których niestety zapominają o Gryzku. Taki stan rzeczy nie podoba się małemu chomikowi. Czy tym razem także postanowi coś spsocić?

Tym razem autorka postawiła nacisk na to, że nie należy być zazdrosnym o inną osobę jeżeli bawi się z kimś kogo my...

Agata | 2017-08-18
Villiana | 2017-04-26