Serca na zakręcie

Cykl: Doktor Anna (tom 20)
Wydawnictwo: Pi
6 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
ABE
romans, saga lekarska
Amanda

Życie to sztuka wyboru. Codziennie podejmujemy małe i większe decyzje, wybieramy utarte ścieżki lub zupełnie nowe drogi; łatwo czasem zapomnieć, że w tej podróży człowiek nigdy nie jest sam i każdy zakręt, każde skrzyżowanie kształtują również losy jego współtowarzyszy. Czasami łatwo się zagubić, czasami łatwo zaginąć w plątaninie ścieżek. Karolina i Ryszard wytyczyli sobie jasne cele, a jednak wygląda na to, że zbłądzili na bezdroża; czy dla dobra śmiertelnie chorej córeczki podejmą próbę by odnaleźć się wzajemnie, przyznać do dawnych błędów i je wybaczyć - zanim będzie za późno?

źródło opisu: Pi, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Komig | 2014-10-20
Przeczytana: 20 października 2014

Wątek z ciężką chorobą dziecka w tle. Czy skończy się dobrze? Ja już wiem. Teraz kolej na Ciebie.

Książkę oceniam na 4+