Gitara Akustyczna

Wydawnictwo: GS Media
8386520027
muzyka
Darek DTSG

Historia gitary akustycznej, jej budowa i zasada działania, kierunki rozwoju, przegląd światowych firm gitarowych, zalecenia praktyczne (wybór instrumentu, regulacja, eksploatacja), słownik terminów fachowych.

źródło opisu: http://www.gitarion.pl

źródło okładki: http://www.gitarion.pl/publikacje/ksiazki/01.gif

Darek DTSG | 2013-07-10
Przeczytana: 1995 rok

Znakomita pozycja dla gitarzystów i miłośników gitary oraz początkujących lutników. Autor znany wrocławski lutnik przedstawia ogólnie wszystko co dotyczy tego instrumentu od historii powstania przez budowę i znane firmy . Obecnie bez trudu można znaleźć informacje tego typu w necie ale w 1994 roku książka była rewelacyjna i wielokrotnie czytana .
Autor bezpłatnie umieścił ją do pobrania w wersji elektronicznej ze swojej strony POLECAM !

Darek DTSG | 2013-07-10

Tak jak poprzednie wersje za darmo do pobrania w wersji elektronicznej ze strony autora :

Stos-Kartek | 2016-01-08
książek: 20696