Bałtów. Na szlaku nauki i przygody

Wydawnictwo: Bezdroża

• Zwykły człowiek
  • Powrót do Daringham Hall
  • Tajemnica domu Helclów
  • Collide
  • Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
  • 450 stron

7,24 (67 ocen i opinii)
Collide
Gail McHugh

7,51 (370 ocen i opinii)
Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
Andrew Motion

Szturmując niebo
Felix Baumgartner , Thomas Becker

7,11 (9 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
chrispu | 2014-01-04

Niewielka objętościowo i formatowo książeczka prezentująca i opisująca to co najciekawsze w okolicach i w samym Bałtowie. Idealna pozycja dla osób, które chcą spędzić kilka dni w tej okolicy. Może być również przydatna dla osób poszukujących jakichś szczegółowych informacji z danego terenu. Całość wzbogacają liczne fotografie, rysunki oraz kilkanaście mapek.
Osobiście - ta pozycja książkowa bardzo mi się przydała w czasie wizyty w Bałtowie, wiedziałem co warto zobaczyć a co ewentualnie można sobie darować (tzn. warto odwiedzić jak ma się dużo czasu - w treści przewodnika nie znajdziemy porad co warto a co nie zobaczyć. Co jest tu jeszcze na plus - okładka ze skrzydełkami - przydatna do zaznaczania tekstu; - niewielki format - łatwo schować do np. tylniej kieszeni spodni;- dość szczegółowo opisane trasy wędrówek po okolicy - trudno zabłądzić. Jedyna wada - wydawnictwo to nie doczekało się jeszcze aktualizacji i od czasu wydania powstało kilka nowych atrakcja w okolicy. No ale to...

Na półkach