Okładka książki Bałtów. Na szlaku nauki i przygody

Bałtów. Na szlaku nauki i przygody

Autor:
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
chrispu | 2014-01-04

Niewielka objętościowo i formatowo książeczka prezentująca i opisująca to co najciekawsze w okolicach i w samym Bałtowie. Idealna pozycja dla osób, które chcą spędzić kilka dni w tej okolicy. Może być również przydatna dla osób poszukujących jakichś szczegółowych informacji z danego terenu. Całość wzbogacają liczne fotografie, rysunki oraz kilkanaście mapek.
Osobiście - ta pozycja książkowa bardzo mi się przydała w czasie wizyty w Bałtowie, wiedziałem co warto zobaczyć a co ewentualnie można sobie darować (tzn. warto odwiedzić jak ma się dużo czasu - w treści przewodnika nie znajdziemy porad co warto a co nie zobaczyć. Co jest tu jeszcze na plus - okładka ze skrzydełkami - przydatna do zaznaczania tekstu; - niewielki format - łatwo schować do np. tylniej kieszeni spodni;- dość szczegółowo opisane trasy wędrówek po okolicy - trudno zabłądzić. Jedyna wada - wydawnictwo to nie doczekało się jeszcze aktualizacji i od czasu wydania powstało kilka nowych atrakcja w okolicy. No ale to jest n...

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Na półkach
Kalendarium literackie
  • Ray Bradbury
    94. rocznica
    urodzin
    Książki są po to, by nam przypominać, jacy z nas durnie.
  • Jan Tomkowski
    60. rocznica
    urodzin
    Najprościej mógłbym powiedzieć, że książki otwierają świat: są duchowym bogactwem, szczeblem do kariery, narzędziem rozwoju intelektualnego, źródłem wiedzy. Ale książki są również niebezpieczne. Dlatego równie słuszne wydaje się twierdzenie, że książki świat w jakiś sposób zamykają. Kto raz wszedł d... pokaż więcej
  • Jerzy Jarzębski
    67. rocznica
  • Annie Proulx
    79. rocznica
    urodzin
    Między tym, co wiedział, a tym, w co starał się wierzyć, istniał pewien rozziew, ale nic na to nie można było poradzić, a jeśli nie można czegoś zmienić, trzeba z tym żyć.
  • Peter James
    66. rocznica
    urodzin
    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi.
  • Ladislav Klíma
    136. rocznica
    urodzin
    Czyż człowiek bardziej od czegokolwiek co przynależy rzeczywistości nie kocha cieni, iluzji, widm?
  • Jan Kochanowski
    430. rocznica
    śmierci
    Wy, którzy pospolitą rzeczą władacie, A ludzką sprawiedliwość w ręku trzymacie, Wy mówię, którym ludzi paść poruczono I zwirzchności nad stadem bożym zawierzono: Miejcie to przed oczyma zawżdy swojemi, Żeście miejsce zasiedli boże na ziemi, Z którego macie nie tak swe własne rzeczy, Jako wszyt... pokaż więcej
  • Lucjan Szenwald
    70. rocznica