Bałtów. Na szlaku nauki i przygody

Wydawnictwo: Bezdroża
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+

Niewielka objętościowo i formatowo książeczka prezentująca i opisująca to co najciekawsze w okolicach i w samym Bałtowie. Idealna pozycja dla osób, które chcą spędzić kilka dni w tej okolicy. Może być również przydatna dla osób poszukujących jakichś szczegółowych informacji z danego terenu. Całość wzbogacają liczne fotografie, rysunki oraz kilkanaście mapek.
Osobiście - ta pozycja książkowa bardzo mi się przydała w czasie wizyty w Bałtowie, wiedziałem co warto zobaczyć a co ewentualnie można sobie darować (tzn. warto odwiedzić jak ma się dużo czasu - w treści przewodnika nie znajdziemy porad co warto a co nie zobaczyć. Co jest tu jeszcze na plus - okładka ze skrzydełkami - przydatna do zaznaczania tekstu; - niewielki format - łatwo schować do np. tylniej kieszeni spodni;- dość szczegółowo opisane trasy wędrówek po okolicy - trudno zabłądzić. Jedyna wada - wydawnictwo to nie doczekało się jeszcze aktualizacji i od czasu wydania powstało kilka nowych atrakcja w okolicy. No ale to...

Fred | 2016-03-11