Głuchołazy i Góra Parkowa. Mapa [Galileos]

Wydawnictwo: galileos.pl

1 strona – plan Głuchołaz (skala 1: 9000), łącznie z Górą Parkową i Podlesiem. Mapa posiada bogatą treść turystyczną, aktualny przebieg szlaków pieszych, rowerowych, ścieżek dydaktycznych i szlaku miejskiego, zaznaczono także tereny dawnego wydobycia złota ze Sztolnią Trzech Króli. Mapa zawiera siatkę współrzędnych. 2 strona – dokładny opis krajoznawczy Głuchołaz, przedstawiający historię...

2 strona – dokładny opis krajoznawczy Głuchołaz, przedstawiający historię miasta, jego zabytki, historię i pozostałości górnictwa złota, opis Góry Parkowej, szlaków pieszych i szlaku miejskiego, informacje praktyczne z bazą teleadresową dotyczącą gastronomii, noclegów i obiektów sportowych. Całość bogato ilustrowana fotografiami.

źródło opisu: http://galileos.pl

źródło okładki: http://galileos.pl