Dolina Baryczy. Stawy Milickie. Część wschodnia. Mapa [Galileos]

Wydawnictwo: galileos.pl

Mapa obejmuje obszar od Radziądza do Antonina. Jest to obszar ograniczony współrzędnymi 16°58’ - 17°55’ długości geograficznej wschodniej oraz 51°15’-51°40’ szerokości geograficznej północnej. Zaznaczono tu wszystkie szlaki piesze, rowerowe, konne i kajakowe oraz ścieżki przyrodnicze i edukacyjne podając ich długość. Mapa aktualizowana w terenie. Mapa zawiera atrakcje przyrodnicze i bazę noclegową oraz jako ciekawostkę gniazda bocianie. Część opisowa została zilustrowana bardzo ciekawymi ilustracjami.

źródło opisu: http://galileos.pl

źródło okładki: http://galileos.pl