Sycylia. Zielony Przewodnik. Wydanie 1

Wydawnictwo: Septem

Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina!Sycylia oferuje turystom urokliwy krajobraz: liczne skaliste i żwirowe plaże, zaciszne miasteczka, urozmaicone górzyste tereny, a także przyjazny dla zdrowia klimat. Ta wyjątkowa wyspa o typowo południowym charakterze, ze swymi cudownymi miejscowościami ulokowanymi pośród skał z malowniczymi plażami zachęcą do odwiedzenia. Od wielu lat Sycylia jest często odwiedzana przez podróżników, których przyciągają wyśmienita kuchnia, wspaniała obsługa i piękne widoki.W trzech częściach Zielonego Przewodnika znajdziecie niezbędne informacje, dzięki którym odkryjecie cel Waszej podróży: * Organizacja podróży – informacje przydatne przed i w trakcie wyjazdu * O kraju – wiadomości geograficzno-historyczne i kulturowe * Odkrywanie Sycylii – trasy zwiedzania i opisy interesujących miejscGwiazdki – tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych***zobacz koniecznie**warto odwiedzić*godne uwagiPełny zestaw dokładnych map: * Mapa ogólna kraju * Plany miast i zabytków * Mapy tematyczne i trasy wycieczekWybrane adresy na każdą kieszeńHotele, pokoje gościnne, restauracje, bary i gospodyPropozycje zwiedzania z rodzinąMiejsca i atrakcje dla rodzin z dziećmi oznaczone symbolem.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion