Eliksiry młodości

Wydawnictwo: MADA
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

13 terapii odmładzających i upiększających twarz88 przepisów kulinarnych na odmładzające dania z warzyw i owoców30 maseczek kosmetycznychokoło 30 kąpieli, wodnych zabiegów, które relaksują, uodporniają i działają przeciwzmarszczkowotesty, które pozwolą Ci ocenić zagrożenie niektórymi chorobami związanymi z wiekiem

Isabell | 2012-02-06

rewelacyjna ksiazka. mysle ze kazda z nas powinna ja przeczytac . Ja ja posiadam i czesto wracam do niej. Znajdzie sie tu wszystko o witaminach co gdzie po co itd.kazda kobieta ktora chce byc piekna i mloda powinna to przeczytac . Sa tu rewelacyjne porady i maseczki

Aniołeczek | 2011-02-19