Doskonałe sałatki

Wydawnictwo: Muza
9788372003294

Współczesna gospodyni przywiązuje dużą wagę do świeżości potraw. Sałatki w ich barwnej różnorodności stanowią tu ważny element. Jednocześnie żadna inna potrawa nie stwarza takiego pola dla własnej inwencji twórczej. Odpowiednimi zmianami w recepturze można spowodować, by jadłospis nigdy nie był jednostajny. Dzięki naszej książce dowiecie się Państwo jak różne mogą być sałaty, zioła, jarzyny, przyprawy i sosy, z których powstają urozmaicone kompozycje sałatkowe.

Marta | 2015-10-08
suzuranka | 2016-03-23