ABC rozmnażania roślin przez sadzonki

Wydawnictwo: Delta W-Z
flora i fauna

W ABC rozmnażania roślin przez sadzonki zawarte są rady, jaka metoda rozmnażania każdej z 200 gatunków roślin jest najskuteczniejsza. Znajdują się tu także wskazówki kiedy wykonać taki zabieg, jaką część rośliny pobrać, w jakim podłożu najlepiej się ukorzenia, w którym momencie przesadzić i jak pobudzić jej rozwój. Wszystkie etapy są przejrzyście wyjaśnione, krok po kroku, oraz zilustrowane barwnymi rysunkami.

Sata | 2016-02-24