Efektywne zarządzanie projektami. Wydanie VI

Wydawnictwo: Onepress
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Gotowy na zdroworozsądkowe podejście do zarządzania projektami? Na metodologię, którą można dopasowywać do realiów i uwarunkowań konkretnego projektu? Robert K. Wysocki wraca z nową, udoskonaloną wersją swojego klasycznego podręcznika. Sprawnie i szybko nauczy Cię wykorzystywać wszystkie dziewięć obszarów wiedzy zdefiniowanych w PMBOK®, definiować cykle i strategie zarządzania projektem, chronić projekty i w razie potrzeby planować skuteczne działania interwencyjne.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Krzysiek | 2014-03-23
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 23 marca 2014

Swoiste kompendium wiedzy. Gruba, obszerna i rzetelnie napisana. Warto mieć na półce (lub w czytniku).

neke | 2017-03-05
Grzegorz | 2014-03-10