Head First C#. Edycja polska

Helion
2013-01-01
2013-01-01

Okładka książki C#. Rusz głową! Wydanie IV Jennifer Greene, Andrew Stellman
C#. Rusz głową... Jennifer Greene, An...
Okładka książki Rusz głową! Agile Jennifer Greene, Andrew Stellman
Rusz głową! Agile Jennifer Greene, An...
Okładka książki Learning Agile. Understanding Scrum, XP, Lean, and Kanban Jennifer Greene, Andrew Stellman
Learning Agile... Jennifer Greene, An...
Okładka książki C#. Rusz głową! Wydanie III Jennifer Greene, Andrew Stellman
C#. Rusz głową... Jennifer Greene, An...

Niestety specyficzna forma tej książki nie jest dla każdego. Szczególnie jeśli ktoś lubi teoretyzować i/lub ma kija w d... Książka jest nastawiona na praktykę, a nie na teorie.
Jest kilka błędów w tłumaczeniu i kodzie.
Polecam jeśli ktoś ma chociaż podstawy programowania w jakimkolwiek języku. Nie polecam dla nowicjuszy i tych wyszczególnionych przeze mnie wcześniej.

Jest kilka błędów w tłumaczeniu i kodzie.

(Najnowsza wersja)
Książka niezła ale z unity ma bardzo mało wspólnego. Wiele niepotrzebnych rzeczy jest dodanych i trochę braków w tłumaczeniach.
Niemniej sposób podania tego co jest jest naprawdę ciekawy i unikalny.

(Najnowsza wersja)
Niemniej sposób podania tego co jest jest naprawdę ciekawy i unikalny.

Książka z humorem, nieschematycznie przedstawia wszystko co potrzebne aby rozpocząć "karierę" z językiem C#. Polecam każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z tym językiem.

Dla początkujących przykłady okażą się za trudne, plus to, że sporo aspektów zostaje pominiętych w trakcie wyjaśniania kodu, co skutkuje tym, że czytelnik może poczuć się mocno zagubiony. Był to fajny pomysł na naukę języka w "luźniejszy" sposób, jednak nie bardzo to wypaliło. Sporym minusem jest też konstrukcja książki - notatki, które wyglądają jak z zeszytu bardziej utrudniają niż pomagają.

Świetna książka dla początkujących i średniozaawansowanych osób chcących się nauczyć co nieco o Windows Forms Application

Książka napisana ciekawie i z dużą dawką humoru. Polecam każdemu, kto chce poznać podstawy języka C#

• Informatyka
  • Programowanie