C#. Rusz głową!

Jennifer GreeneAndrew Stellman Wydawnictwo: O'Reilly Media informatyka, matematyka
Head First C#: A Learner's Guide to Real-World Programming with Visual C# and .NET
978-83-246-2953-4
Piotr Rajca
O'Reilly Media
C# head first C NET .NET rusz głową
informatyka, matematyka
978-83-246-2953-4
Piotr Rajca
C# head first C NET .NET rusz głową

Okładka książki Learning Agile. Understanding Scrum, XP, Lean, and Kanban Jennifer Greene, Andrew Stellman
Ocena 0,0
Learning Agile... Jennifer Greene, An...

Książka z humorem, nieschematycznie przedstawia wszystko co potrzebne aby rozpocząć "karierę" z językiem C#. Polecam każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z tym językiem.

Dla początkujących przykłady okażą się za trudne, plus to, że sporo aspektów zostaje pominiętych w trakcie wyjaśniania kodu, co skutkuje tym, że czytelnik może poczuć się mocno zagubiony. Był to fajny pomysł na naukę języka w "luźniejszy" sposób, jednak nie bardzo to wypaliło. Sporym minusem jest też konstrukcja książki - notatki, które wyglądają jak z zeszytu bardziej...

Świetna książka dla początkujących i średniozaawansowanych osób chcących się nauczyć co nieco o Windows Forms Application

Książka napisana ciekawie i z dużą dawką humoru. Polecam każdemu, kto chce poznać podstawy języka C#

• Informatyka
  • Ebooki
  • Programowanie
  • 2015
  • Programowanie
  • Papier

Dodaj cytat z książki C#. Rusz głową!