Software Craftsman. Profesjonalizm, czysty kod i techniczna perfekcja

zopsesen

źródło okładki: google

Jakub | 2019-09-21
Przeczytana: 10 sierpnia 2019

Najlepsza miękka książka branżowa jaką czytałem - przełamanie i usensownienie Agile'a. Bardzo łatwo utożsamić się z historiami opowiedzianymi przez autora, zwłaszcza ta o nadgodzinach i spaniu poza domem w źle prowadzonych projektach :)

Piotr | 2019-06-24
Przeczytana: 13 czerwca 2019

Jak zostać dobrym programistą? Jak dobrze i sumiennie wykonywać swoją pracę? Jak znaleźć odpowiednią dla siebie pracę? Jak zarządzać swoją ścieżką kariery? Jakich i jak rekrutować nowych programistów? Na te pytania i inne (ale podobne) autor odpowiada w książce. Książka jest dobrym motywatorem do lepszej rzemieślniczej pracy. Pokazuje też jak "teraz" programistą jest dobrze, opowiadając swoją historię z lat młodości.
Jak najbardziej polecam. Dla mnie to książka z kanonu technicznego.

Mubek | 2018-11-10
Przeczytana: 2017 rok

Książka opowiada o idei - super ale nie, dzięki

Dariusz Gruca | 2018-06-14
Przeczytana: 14 czerwca 2018

Świetna książka, przedstawiająca idee ruchu Software Craftsmanship. Opowiada o tym jak stać się lepszym programistą, jak dążyć do mistrzostwa. Dała mi dużo do myślenia szczególnie o kierunku rozwoju mojej kariery zawodowej. Polecam każdemu programiście.