Londyn. Przewodnik - Celownik

Seria: Przewodnik - Celownik
Wydawnictwo: Helion
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Londyn - serce Zjednoczonego Królestwa. Bogate kościoły i pałace reprezentują tu mnogość stylów architektonicznych. Muzea i galerie sztuki przedstawiają dzieła i skarby z całego świata. Londyn kwitnie również mnogością restauracji i miejsc rozrywki, teatrami i halami koncertowymi. Po wszystkich tych atrakcjach oprowadza nas przewodnik Wydawnictwa Bezdroża z serii przewodniki celowniki.

źródło opisu: http://bezdroza.pl

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Annie | 2017-01-16
Na półkach: Posiadam

Dobre rozwiązanie dla osób, które chcą zakupić tylko jeden przewodnik na wycieczkę. Celownik ukazuje nam wiele ciekawych miejsc ( w tym przypadku) Londynu. Nie polecam jednak go dla pasjonatów studiowania wszelkich możliwych przewodników, osób, które zakupiły także inne już przewodniki np. " Step by Step ", bo więcej niż połowa informacji po prostu nam się już powtarza.

Justyna | 2015-08-15
Na półkach: Posiadam