Tańczę na lodzie

Cykl: Dzienniki Nikki (tom 4)
Wydawnictwo: Akapit Press
dzienniki nikki
Miśka

Nikki jest zdecydowana pomóc Brandonowi, swojej szkolnej miłości, w uratowaniu schroniska dla psów. Sprawa staje się szczególnie ważna, gdy Nikki odkrywa zaskakującą tajemnicę Brandona. Wtedy, wraz z przyjaciółkami Chloe i Zoey, decyduje się wziąć udział w szkolnym programie dobroczynnym `Święta na Lodzie`, by zebrać pieniądze na schronisko. Niestety, MacKenzie musiała wściubić swój nos także i w tę sprawę, co oczywiście spowodowało mnóstwo nowych kłopotów. Czy niezwykłe pomysły Nikki uratują galę na lodzie i czy uda się ocalić schronisko przed zamknięciem?

źródło opisu: Akapit Press, 2013

źródło okładki: http://www.akapit-press.com.pl/

Anna | 2015-03-30

Nikki jest zdecydowana pomóc Brandonowi, swojej szkolnej miłości, w uratowaniu schroniska dla psów. Sprawa staje się szczególnie ważna, gdy Nikki odkrywa zaskakującą tajemnicę Brandona. Wtedy, wraz z przyjaciółkami Chloe i Zoey, decyduje się wziąć udział w szkolnym programie dobroczynnym "Święta na Lodzie", by zebrać pieniądze na schronisko. Niestety, MacKenzie musiała wściubić swój nos także i w tę sprawę, co oczywiście spowodowało mnóstwo nowych kłopotów. Czy niezwykłe pomysły Nikki uratują galę na lodzie i czy uda się ocalić schronisko przed zamknięciem?

Pamiętam, że po przeczytaniu tej książki byłam prawie tak samo zadowolona, jak po skończeniu tej pierwszej. Tom 4 dorównał jej nie tylko rysunkami, ale też fabułą i samym zakończeniem. Mimo to najbardziej podobały mi się ilustracje do książki, które są po prostu przecudne. Moją ulubioną postacią jest oczywiście Nikki, bohaterka całej serii.

Chyba nie muszę mówić, że podczas czytania ciągle wybuchałam śmiechem. "Dzienniki...

Marta_Pąchalska | 2014-06-28

Czwarta część jest wspaniała. Obrazki i fabuła są świetne. Fajnie, że pokazali co będzie w 5 części.

martad | 2013-08-15

Najnowsze przygody Nikki gdzie dziewczyna próbuje pomóc schronisku dla zwierząt babci Brandona. Książka bardzo fajna tak jak poprzednie części.
Polecam :)

beza | 2014-11-30
Przeczytana: 30 listopada 2014

Super książka!
Bardzo ale to bardzo mi się spodobała następna książka "Dzienników Nikki".
Zachęcam do czytania!!

Justynka | 2013-07-30

Bardzo ciekawa książka w formie pamiętnika. Fajne zdarzenia a styl w jakim pisze autorka bardzo mi odpowiada :) Polecam tym, którzy lubią książki tego typu.

TWDOMS | 2017-07-02
Victoria2509 | 2017-05-29