Zrozumieć traumę. Poradnik dla osób, które doznały urazu i dla ich rodzin

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
psychoterapia, trauma
Figunia33

Nagłe wydarzenie traumatyczne może zniszczyć ludzkie życie. Wywiera głęboki wpływ na to, co ludzie sądzą o sobie i o otaczającym ich świecie. Ofiary takiego wydarzenia często są zdezorientowane i przerażone tym, co czują i jak się zachowują. Książka daje nadzieję i pomoc osobom, które przeżyły traumę, oraz ich bliskim. To przewodnik, który pomaga osobom ocalonym rozpoznać występujące u nich...

Książka daje nadzieję i pomoc osobom, które przeżyły traumę, oraz ich bliskim. To przewodnik, który pomaga osobom ocalonym rozpoznać występujące u nich objawy i zrozumieć ich przyczyny. Wskazuje drogę do wyzdrowienia i ponownego zbliżenia się do swojej rodziny oraz innych ludzi.

źródło opisu: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, 2004

źródło okładki: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, 2004