Menedżer z pasją

Wydawnictwo: Rebis
poradniki

Menedżer z pasją to praktyczny poradnik dla menedżerów ubezpieczeniowych. Zawiera mnóstwo skutecznych systemów, procesów oraz narzędzi pozwalających z powodzeniem prowadzić zespół agentów w tej niełatwej branży. Autor radzi, jak pozyskiwać nowych pracowników, zapewniać im właściwe szkolenia, nadzorować ich pracę, pomagać przezwyciężać trudności.Gotowe scenariusze rozmów kwalifikacyjnych, zebrań z agentami i wspólnych spotkań z klientami umożliwią menedżerom stworzenie sprawnie działającego zespołu odnoszących sukcesy agentów. James M. Heidema od 18 lat jest odnoszącym sukcesy agentem i menedżerem ubezpieczeniowym. Pracował m.in. w największym kanadyjskim towarzystwie ubezpieczeniowym London Life i jako główny szkoleniowiec w LIMRA International, firmie oferującej kursy i doradztwo w tej branży. Jest członkiem Million Dollar Round Table, organizacji skupiającej 3 procent najlepszych agentów na świecie.

Figunia33 | 2015-07-10
Marcinkon | 2012-09-05