The poker mindset

Wydawnictwo: Quint
The Poker Mindset: Essential Attitudes for Poker Success
hobby
Mormegil

Czym jest pokerowy mindset? To zbiór podstawowych zasad, które odnoszą się do naszego nastawienia wobec gry i jej przebiegu. Poker Mindset nie jest książką, która pomoże Wam w technicznych aspektach gry. To pozycja, które skupia się na przygotowaniu do gry, aspektach psychologicznych, emocjonalnych, radzeniu sobie z własnymi problemami. Wielu początkujących i średnio zaawansowanych pokerzystów nie wie nawet, że ich problem tkwi właśnie w pokerowym mindsecie.

Auraiden | 2017-04-27

Strasznie słaba książka jak na pozycje mindsetową, jak również jako książka w ogóle. Powtarzalna do bólu, infantylna, dla fishy po prostu żeby pozostali jeszcze większymi fishami. Nie polecam z całego serca.

lindas | 2016-01-16
Przeczytana: 15 stycznia 2016

Bardzo dobry poradnik mindsetowy, sporo ciekawych uwag o samokontroli, BRM i ogólnych podstawach emocjonalnych pokera. Oczywiście zagadnień technicznych i matematycznych się z tej książki nie nauczy.