Poker - vademecum gracza

Wydawnictwo: RM
poradniki

W pokera a grę królującą w kasynach a grają amatorzy i zawodowcy. Książka ta jest dla każdego, kto chce nauczyć się prawidłowej gry, blefowania, a przede wszystkim wygrywania. Dzięki niej poznasz podstawowe zasady gry w pokera i sztuczki znane tylko profesjonalistom. Dowiesz się z niej wszystkiego, co pomoże odnieść sukces w grze. Przejrzyste tabele, objaśnienia fachowych pojęć i elementów gry oraz przykłady poszczególnych posunięć sprawią, że z karcianej płotki staniesz się pokerowym rekinem. Nauczysz się grać w następujące odmiany pokera: Texas Hold em, Draw-Poker, Seven-Card Stud Poker, Razz, Omaha Poker, Omaha Hi/Low Poker.Wiadomości zawarte w tej książce umożliwią początkującym graczom unikniecie wielu poważnych błędów. Natomiast doświadczonym pokerzystom ułatwią poprawę jakości i skuteczności gry.

lindros86 | 2013-10-04

W bardzo prosty sposób przedstawia podstawy gry.

soboot | 2014-06-13
Przeczytana: lipiec 2014