Odkrywamy EKSTREMALNY ŚWIAT

Wydawnictwo: Jedność
10 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zjawiska, fizyka
Ophelia

Takiej książki jeszcze nie było: ekstremalnie zadziwiającej! ekstremalnie szokującej! ekstremalnie prawdziwej! – kipiącej porażającymi faktami, które przyprawią o zawrót głowy naprawdę każdego, tym bardziej że każda informacja, którą tu przeczytacie, jest naukowo udowodniona, a dotyczy świata, którego jesteśmy częścią. Nasza wyobraźnia karmi się opisami rzeczy ekstremalnych. Książka ta jest poświęcona wyłącznie rzeczom nadzwyczajnym, niewiarygodnym i dziwnym. Znajdziemy tu pulsującą adrenaliną różnorodność zjawisk – od piekielnych machin i łowców burz po krwiożercze drapieżniki i wulkany. Zanurkujemy w głębiny oceanów, gdzie można spotkać kałamarnice z oczami wielkości ludzkiej głowy! Zostaniemy wchłonięci w czarną dziurę, gdzie grawitacja jest tak potężna, że zasysa światło, przestrzeń, a nawet… czas. Ale i tak będzie to dopiero początek ekstremalnych doznań!
Jesteście gotowi na ekstremalną podróż życia?! Po jej zakończeniu spojrzycie na świat
w zupełnie inny sposób!

Ekstremalność zjawisk i faktów zmieszczonych w książce potwierdza Discovery Chanel.

źródło opisu: Wydawnictwo Jedność, 2013

źródło okładki: http://jednosc.com.pl

Wiecie co??? Ta książka jest niesamowita! Mimo tego, że miałam już okazję czytać podobne tematycznie to ta bije je wszystkie na głowę, albo raczej na zasób informacji i sposób ich zaprezentowania ;) Będę się zachwycać, będę chwalić i wypisywać zalety więc uzbrójcie się w cierpliwość, a może przy okazji zaopatrzcie właśnie w tę książkę, bo jest warto! Wszystko to co zostało zapisane w tej książce jest naukowo udowodnione i potwierdzone przez Discovery Channel.

Jest to książka niezwykle ekstremalna. Jest ona o świecie, o tym co nas otacza, o zjawiskach i rzeczach niesamowitych, niewyobrażalnych i naprawdę ekstremalnych! Podzielona jest na sześć działów: aktywna ziemia, niesamowite zwierzęta, niewiarygodna nauka, największe maszyny, wspaniali ludzie oraz odkrywana historia. W każdym z tych działów znajdziemy kolejne tematy, które przedstawiają nam niesamowite informację, ciekawostki, opisy, zdjęcia.

Z książki tej dowiemy się całej masy zadziwiających rzeczy. Przeczytamy o...