Super eksperymenty

Wydawnictwo: Jedność
dzieci, nauka, zabawa, szkoła, edukacja
Uleczkaa38

Czy chcesz zostać prawdziwym naukowcem? Ta książka może spełnić twoje naukowe marzenia! Zawiera ona 40 zdumiewających eksperymentów. Duże, szczegółowe fotografie będą stanowiły dla ciebie dokładną instrukcję i przeprowadzą cię krok po kroku przez wszystkie etapy eksperymentu. Dowiesz się wielu ciekawych rzeczy na temat elektryczności, powietrza, a także wody, światła, dźwięku i rozmaitych...

Czy chcesz zostać prawdziwym naukowcem?
Dowiesz się wielu ciekawych rzeczy na temat elektryczności, powietrza, a także wody, światła, dźwięku i rozmaitych materiałów – przekonasz się na własnej skórze, jak fascynująca potrafi być nauka! Do dzieła, naukowe odkrycia czekają!

Odbiorcy:
* dzieci, które dzięki fascynującym eksperymentom odkrywać będą intrygujący świat nauki.
* rodzice i nauczyciele, którzy chcą zaszczepić w dzieciach

naukowe pasje.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?
* proponuje dzieciom ciekawe eksperymenty, przejrzyste fotografie ilustrują je krok po kroku, a przystępne komentarze wyjaśniają wszystkie etapy doświadczenia.
* zachęca dzieci do odkrywania świata i do wzbogacania swojej wiedzy.
* wyróżnia się bogactwem ilustracji i oryginalną szatą graficzną

źródło opisu: www.jednosc.com.pl

źródło okładki: www.jednosc.com.pl