Kup teraz - 1 oferta w cenie od 11.45 zł do 11.45 zł

Dziki, dzikszy, najdzikszy. Jak przeżyć poza domem

Chris Oxlade Wydawnictwo: Jedność popularnonaukowa dziecięca
Jedność
dzieci poradnik zabawa przygoda gry
popularnonaukowa dziecięca
dzieci poradnik zabawa przygoda gry

Wakacje, przygoda, wyprawy na łono natury i wspaniała zabawa - oto rzeczywistość najbliższych, letnich miesięcy! Miesięcy, które mogą upłynąć dziecięcym miłośnikom mocnych wrażeń jeszcze przyjemniej za sprawą lektury znakomitej książki pt. "Dziki, dzikszy, najdzikszy. Jak przeżyć poza domem", która to swoją fabułą zamieni każdą wycieczkę na łono natury, we wspaniałą wyprawę...

• Dzikie stwory
  • Niedokończone/przekartkowane
  • ▪ Dziecięce/młodzieżowe
  • Literatura zagraniczna
  • Do wypożyczenia
  • » Z biblioteki «
  • Dla dzieci

Dodaj cytat z książki Dziki, dzikszy, najdzikszy. Jak przeżyć poza domem