Encyklopedia gotowania. Zupy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Encyklopedia Gotowania". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
takisobiejac

"Zupa jest uwerturą"... pisała Lucyna Ćwierczakiewiczówna, znana autorka książek i artykułów z zakresu gospodarstwa domowego. Tak więc kulinarny koncert nie może się bez niej obejść. Odpowiadając na to zapotrzebowanie, oddajemy do rąk czytelników drugi już tom "Encyklopedii gotowania", tym razem poświęcony właśnie zupom. Znajdą tu Państwo receptury na staropolskie barszcze, rosoły i żury, a...

Odpowiadając na to zapotrzebowanie, oddajemy do rąk czytelników drugi już tom "Encyklopedii gotowania", tym razem poświęcony właśnie zupom. Znajdą tu Państwo receptury na staropolskie barszcze, rosoły i żury, a także świąteczne zupy kremy, oraz bogaty rozdział poświęcony chłodnikom doskonale nadającym się na upalne dni.

źródło opisu: Wydawnictwo Prószyński i S-ka, 2003

źródło okładki: zdjęcie autorskie