Słowa, które darzą Życiem

Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Compassion
religia
barbarrella

Biblia jest księgą mocy, zmieniającą życie jednostek, rodzin i świata. W jaki sposób możemy uwolnić tę moc w naszym życiu? Próby odpowiedzi na te pytanie autor podejmuje się w niniejszej książce. Współczesny człowiek jest niezwykle zaangażowany w szukanie dobra, komfortu, szczęścia – na wszystkich płaszczyznach życia. Również na tej duchowej. Niestety, wydaje się, że pomimo wszystkich...

Niestety, wydaje się, że pomimo wszystkich wysiłków jesteśmy bardziej zagubieni i nieszczęśliwi, niż ludzie żyjący 100 lat temu. Analiza danych statystycznych, pokazująca wzrost w ilości rozwodów, aborcji, samobójstw, problemów psychicznych, pogłębiającej się narkomanii i alkoholizmu, rysuje obraz społeczeństwa, które z jednej strony przeżywa wzrost technologiczny, gospodarczy i intelektualny, z drugiej jednak w coraz mniejszym stopniu jest w stanie poradzić sobie z samym sobą.

źródło opisu: http://www.bogulandia.pl/product-pol-481-Slowa-ktore-darza-Zyciem.html

źródło okładki: http://www.bogulandia.pl/product-pol-481-Slowa-ktore-darza-Zyciem.html

TSS | 2016-03-17
Przeczytana: 16 marca 2016