Jak szybko poprawić urodę. Mały poradnik do damskiej torebki

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
4 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Beauty Quickies
uroda, poradnik
poradniki
hienka7

Jaki makijaż maskuje spierzchnięte wargi? Czy można w 10 minut usunąć cienie pod oczami? Dlaczego maseczka twarogowa jest lepsza od kosmetyków? Bez drogich specyfików i bez ryzyka – setki niedrogich sposobów na świetne samopoczucie i doskonały wygląd już od samego rana. Czytelniczki sprawdzą, jakie śniadanie służy cerze, co zaradzić na rozdwojone końcówki, spękane kąciki ust i zmarszczki na de kolcie oraz jak przywrócić blask farbowanym włosom. Większość proponowanych tu technik można wypróbować natychmiast. Wystarczą produ kty, które zawsze ma się w domu: herbata, cytryna, mięta lub pomidory. Autorka omawia zasady masażu (erotycznego, odmładzającego i r elaksującego) oraz kąpieli pielęgnacyjnych. Podaje receptury domowych kosmetyków: płynów do twarzy, peelingów, kompresów i olejków. Miłośniczki sportu znajdą tu garść porad związanych z efektywnym treningiem.

źródło opisu: http://www.weltbild.pl/

źródło okładki: http://www.weltbild.pl/

hienka7 | 2013-05-31
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 31 maja 2013

Malutka, cieniutka książeczka z lustereczkiem na okładce, którą można przeczytać w pół godziny (a nawet pewnie szybciej). Zawarte są w niej rady jak zrobić domowym sposobem krem, maseczkę, peeling czy co zastosować na zmęczone oczy. Można przeczytać i spróbować rad zawartych w niej chociaż do wyrobu kosmetyku trzeba się odpowiednio przygotować, bo nie są robione ze składników jakie mamy pod ręką w domu.

Weronika | 2014-06-09