Jak szybko poprawić urodę. Mały poradnik do damskiej torebki

Okładka książki Jak szybko poprawić urodę. Mały poradnik do damskiej torebki Heike van Braak
Okładka książki Jak szybko poprawić urodę. Mały poradnik do damskiej torebki
Heike van Braak Wydawnictwo: Klub dla Ciebie poradniki
2008-01-01
Barbara Tarnas, Maria Kaczorowska
uroda poradnik

Okładka książki Ocet jabłkowy Heike van Braak, Silke von Kuster
Ocet jabłkowy Heike van Braak, Si...
Okładka książki Piwo: na zdrowie! Karl-Heinz Ricken, Heike van Braak
Piwo: na zdrowie! Karl-Heinz Ricken, ...

Malutka, cieniutka książeczka z lustereczkiem na okładce, którą można przeczytać w pół godziny (a nawet pewnie szybciej). Zawarte są w niej rady jak zrobić domowym sposobem krem, maseczkę, peeling czy co zastosować na zmęczone oczy. Można przeczytać i spróbować rad zawartych w niej chociaż do wyrobu kosmetyku trzeba się odpowiednio przygotować, bo nie są robione ze składników jakie mamy pod ręką w domu.

Dodaj cytat z książki Jak szybko poprawić urodę. Mały poradnik do damskiej torebki